Apple iPhone 16e 256GB biela - Mobilný telefón
Pr. č.: 231075
PN: MD1W4SX/A
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Apple iPhone 16e 256GB biela
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 8 GB |
| Verzia OS: | iOS 18 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 146.7 mm |
| Rozmery - šírka: | 71.5 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.8 mm |
| Hmotnosť: | 167 g |
| Farba: | Biela |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Face ID |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | A18 |
| Grafické jadro: | Apple GPU |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina XDR OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.1" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2532 × 1170 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 48 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.3 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Typ batérie: | Li-ion |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit