Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Titánová čierna - Mobilný telefón
Popis produktu Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Titánová čierna
iPhone 15 Pro Max. Vyrobený z titánu a vybavený prelomovým čipom A17 Pro, prispôsobiteľným tlačidlom Action a najvýkonnejším kamerovým systémom iPhone všetkých čias.
KOVANÝ V TITÁNE
iPhone 15 Pro Max má pevný a ľahký titánový dizajn na úrovni leteckého priemyslu s textúrovanou zadnou stranou z matného skla. Má tiež prednú časť Ceramic Shield, ktorá je odolnejšia ako akékoľvek sklo na smartfón. A je odolný voči vode a prachu.
POKROČILÝ DISPLEJ
6,7" Super Retina XDR displej s funkciou ProMotion zvyšuje obnovovaciu frekvenciu na 120 Hz, keď potrebujete výnimočný grafický výkon. Dynamic Island zobrazuje upozornenia a živé aktivity. Navyše, s Always-On displejom zostane vaša uzamknutá obrazovka viditeľná, takže na ňu nemusíte klepať, aby ste mali prehľad.
ČIP A17 PRO MENIACI HRU
GPU triedy Pro robí mobilné hry tak pohlcujúcim zážitkom, s bohatými prostrediami a realistickými postavami. A17 Pro je tiež neuveriteľne efektívny a pomáha zabezpečiť úžasnú celodennú výdrž batérie.
VÝKONNÝ SYSTÉM PRO CAMERA
Získajte neuveriteľnú flexibilitu pri snímaní so 7 profesionálnymi objektívmi. Zachyťte fotografie v super vysokom rozlíšení s väčším množstvom farieb a detailov pomocou 48MP hlavného fotoaparátu. A urobte ostrejšie zábery z väčšej vzdialenosti pomocou 5x teleobjektívu na iPhone 15 Pro Max.
PRISPÔSOBITEĽNÉ AKČNÉ TLAČIDLO
Akčné tlačidlo predstavuje rýchlu cestu k vašej obľúbenej funkcii. Stačí nastaviť požadovaný režim, napríklad Tichý režim, Fotoaparát, Hlasová poznámka, Skratka a ďalšie. Potom stlačením a podržaním spustíte akciu.
PRIPOJENIE PRO
Nový konektor USB-C vám umožňuje nabíjať Mac alebo iPad rovnakým káblom, aký používate na nabíjanie iPhone 15 Pro Max. S USB 3 získate obrovský skok v rýchlosti prenosu dát. A pomocou Wi-Fi 6E môžete sťahovať súbory až 2x rýchlejšie.
DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Vďaka detekcii havárie dokáže iPhone rozpoznať vážnu autonehodu a privolať pomoc, ak nemôžete.
NAVRHNUTÝ NA ROZDIEĽ
iPhone sa dodáva s ochranou súkromia, ktorá vám pomôže udržať si kontrolu nad vašimi údajmi. Je vyrobený z väčšieho množstva recyklovaných materiálov, aby sa minimalizoval dopad na životné prostredie. A má vstavané funkcie, vďaka ktorým je iPhone prístupnejší pre všetkých.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 8 GB |
| Verzia OS: | iOS 17 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 159.9 mm |
| Rozmery - šírka: | 76.7 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.25 mm |
| Hmotnosť: | 221 g |
| Farba: | Čierna |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Face ID , LiDAR skener |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | Apple A17 Pro |
| Grafické jadro: | Apple GPU |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina XDR OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.7" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2796 × 1290 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 512 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 48 + 12 + 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma, Nočný režim |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 3 840 x 2 160 (4K - Ultra HD), 1920 × 1080 Full HD |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.3 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 4422 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Výdrž pri prehrávaní hudby: | 95 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit