Apple iPhone 13 Pro Max 128GB strieborný - Mobilný telefón
Popis produktu Apple iPhone 13 Pro Max 128GB strieborný
iPhone 13 Pro Max. Vôbec najvyspelejší upgrade profesionálnej fotosústavy. Super Retina XDR displej s ProMotion pre rýchlejšiu a bezprostrednejšiu odozvu. Závratne rýchly čip A15 Bionic. Superrýchle 5G. Odolná konštrukcia a vôbec najdlhšia výdrž batérie zo všetkých iPhonov.
Hlavné vlastnosti
- 6,7-palcový Super Retina XDR displej s ProMotion pre rýchlejšiu a bezprostrednejšiu odozvu
- Filmársky režim s malou hĺbkou ostrosti a automatickým preostrovaním vo videu
- Profesionálna 12 MP fotosústava s novým fotoaparátom s teleobjektívom, širokouhlým fotoaparátom a ultraširokouhlým fotoaparátom, LiDAR skenerom, 6x rozsahom optického zoomu, makro fotografiou, fotografickými štýlmi, nahrávaním ProRes videa, Smart HDR 4, nočným režimom, Apple ProRAW a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
- 12 MP predný TrueDepth fotoaparát s nočným režimom a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
- Závratne rýchly čip A15 Bionic
- Až 28 hodín prehrávania videa
- Odolná konštrukcia s Ceramic Shieldom
- Špičková vodeodolnosť IP68
- 5G na superrýchle sťahovanie a streamovanie vo vysokej kvalite
- Vďaka novým funkciám v iOS 15 toho s iPhonom urobíš ešte viac než kedykoľvek predtým
- Podporuje MagSafe doplnky, ktoré sa dajú jednoducho pripnúť a umožňujú rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 6 GB |
| Verzia OS: | iOS 15 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 160.8 mm |
| Rozmery - šírka: | 78.1 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.65 mm |
| Hmotnosť: | 238 g |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Face ID |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | A15 Bionic |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina XDR OLED s ProMotion |
| Veľkosť displeja: | 6.7" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2778 × 1284 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma, Nočný režim |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | Áno (apple lightning v2.0) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 4352 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Výdrž pri prehrávaní hudby: | 95 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit