Apple iPhone 12 Pro 256GB zlatý - Mobilný telefón
Popis produktu Apple iPhone 12 Pro 256GB zlatý
Popis
iPhone 12 Pro. 5G na sťahovanie obrovských súborov na cestách a streamovanie HDR videa. Krásne jasný 6,1-palcový Super Retina XDR displej. Ceramic Shield s 4x väčšou odolnosťou pri páde. Nová profesionálna fotosústava, ktorá robí neuveriteľné fotky pri slabom svetle a má 4x rozsah optického zoomu. Nahrávanie, úpravy a prehrávanie videa v kinematografickej kvalite Dolby Vision. Portréty v nočnom režime a dokonalejšie zážitky v rozšírenej realite vďaka LiDAR skeneru. Výkonný čip A14 Bionic. A nové pricvakávacie doplnky MagSafe pre rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie. Pre nekonečne senzačné možnosti.
Hlavné vlastnosti
- 6,1-palcový Super Retina XDR displej
- Ceramic Shield, pevnejšie než akékoľvek sklo na smartfóne
- 5G pre superrýchle sťahovanie a streamovanie vo vysokej kvalite
- A14 Bionic, najrýchlejší čip v smartfóne
- Profesionálna 12MP fotosústava (ultraširokouhlý fotoaparát, širokouhlý fotoaparát a fotoaparát s teleobjektívom) s päťnásobným rozsahom optického zoomu, nočným režimom, Deep Fusion, Smart HDR 3, Apple ProRAW a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
- LiDAR skener pre lepšie zážitky v AR a portréty v nočnom režime
- 12MP predný fotoaparát TrueDepth s nočným režimom a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
- Špičková vodeodolnosť IP68
- Pricvakávacie doplnky MagSafe pre rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie
- iOS14
- novo navrhnuté widgety na ploche, úplne nová Knižnica aplikácií, klipy aplikácií a ďalšie
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 6GB |
| Verzia OS: | iOS 14 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Nie |
| Rozmery - výška: | 146.7 mm |
| Rozmery - šírka: | 71.5 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.4 mm |
| Hmotnosť: | 189 g |
| Farba: | Zlatá |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, kompas, gyroskop, barometer, senzor proximity, Funkcia odomykania tvárou |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | A14 Bionic |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina XDR OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.1" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2532 × 1170 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma, Nočný režim |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 3840 × 2160 Ultra HD, 1920 × 1080 Full HD |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 2815 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel s konektorom Lightning |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit