AEG NKP9S821T - Kompaktná rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG NKP9S821T
Varte precízne. Jediným dotykom
Rúra 9000 ProAssist s funkciou SteamPro poskytuje dokonalé výsledky bez ohľadu na recept. Používajte paru pre viac chuti. Displej vás prevedie každým pokrmom pre dosiahnutie dokonalých výsledkov.
SteamPro s funkciou sous-vide. Pre zdravšiu a chutnejšiu prípravu jedla doma
SteamPro s funkciou sous-vide umožňuje piecť, dusiť, zohrievať a pripravovať v pare pri presne regulovanej teplote. Funkcia Steamify pridá správne množstvo pary, vďaka čomu bude vaše obľúbené jedlo chrumkavé, chutné a zachová si až 90 % vitamínu C.
Funkcie a pokrmy. Automatické nastavenia a sprievodca krok za krokom
Funkcia Assisted Cooking ponúka najlepšie nastavenia a automatické voľby, akými sú ohrievanie a pečenie mäsa či pečiva. S funkciou Assisted Dishes získate podrobný návod na prípravu rôznych receptov z mäsa, rýb, zeleniny a vegetariánskych pokrmov.
Sprievodca pečením. Osobitná pomoc, keď ju potrebujete
Sprievodca pečením vám vďaka väčšiemu displeju poskytne intuitívny prístup k širokej škále pokrmov, pri ktorých sa rúra nastaví automaticky. Prípadne si môžete zachovať úplnú kontrolu nad nastavením času a teploty.
Parné čistenie. Na čistenie rúry bez námahy
Parné čistenie vám oznámi, keď nastane čas vyčistiť rúru, aby ste mohli jednoducho odstrániť nečistoty vlhkou handričkou. Použitie pary na odstránenie nečistôt vyžaduje až o 95 % menej energie ako čistenie pyrolýzou.
Teplotná sonda – na presnú kontrolu teploty
Teplotná sonda vám umožní presne monitorovať prípravu jedla na dosiahnutie dokonalých výsledkov bez ohľadu na recept. Rúra vás upozorní, keď jedlo dosiahne správnu teplotu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 45litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.89 kWh |
| Príkon: | 3000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | ventilátor + svetlo, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, para + kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, para + kruhové teleso + ventilátor, para + spodný ohrev + ventilátor |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 Easy2Clean |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit