AEG NBA5P43AK - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG NBA5P43AK
Lepšie pečenie vďaka pare
Rúra 5000 SurroundCook® Oven s funkciou SteamBake je multifunkčná rúra, ktorá využíva paru na dokonalé pečenie – pokrmy sú zlatisto chrumkavé zvonka a jemné a šťavnaté zvnútra. A každé jedlo bude pripravené rovnomerne bez toho, aby ste ho museli otáčať alebo premiestňovať plech.
SteamBake. Najlepšie výsledky pečenia využívajú paru
Multifunkčná rúra SteamBake vám umožní piecť s pridaním pary. Jedlá majú lepšiu farbu a kôrku, a rovnomerne sa zohrejú bez potreby otáčania.
Viacúrovňové pečenie. Rovnomerný ohrev v celej rúre
Viacúrovňové pečenie s dodatočným kruhovým ohrevným telesom umožňuje dosiahnuť rovnomerný ohrev pokrmov pri pečení až na troch plných plechoch.
EXPlore. Jednoduchý prístup k funkciám rúry
Aplikácia EXPlore vám umožňuje bez námahy ovládať nastavenia rúry, aby ste vedeli, čo sa pri pečení deje. Vďaka LED displeju, 5 dotykovým tlačidlám a 2 otočným ovládačom budete mať jednoducho prehľad o čase, teplote a priebehu prípravy.
Čistenie pyrolýzou. Samočistiaca funkcia
Funkcia čistenia pyrolýzou premení tuky a zvyšky jedál pomocou vysokej teploty na popol, ktorý jednoducho zotriete vlhkou handričkou.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor + SteamBake |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit