AEG MCD2664E-M nerez + čierna - Mikrovlnná rúra zabudovateľná
Pr. č.: 13460
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mikrovlnné rúry zabudovateľné
Popis produktu AEG MCD2664E-M nerez + čierna
Parametre produktu
Prevedenie
| Hmotnosť: | 18.5 kg |
| Rozmery - výška: | 45.9 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 43.7 cm |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
| Otváranie dverí: | zatlačením |
| Vnútorný objem: | 25.37 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vonkajšia: | Antikorová s úpravou proti otlačkom prstov |
Napájanie
| Príkon: | 2400 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 900 W |
| Výkon grilu: | 1000 W |
Ovládanie
| Ovládanie: | Kombinované |
Funkcie
| Autodefrost: | Áno |
| Ďalšie funkcie: |
Automatické varné programy s meraním hmotnosti Módy varenia: gril|mikrovlnné|mikrovlnné a gril Funkcia rýchleho štartu pri plnom výkone s 30 sek. intervalmi |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit