AEG Mastery Mastery BPE842320M nerez + čierne sklo - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG Mastery Mastery BPE842320M nerez + čierne sklo
5 – ročná záruka. Nutná registrácia výrobku tu: http://zaruky.akcia-aeg.sk/
Ružový, stredne prepečený, prepečený. Presne podľa vašej chuti - Vďaka teplotnej sonde môžete dať rúre pokyn ohľadne stupňa prepečenia pokrmu. Vyberajte si rovnako ako v reštaurácii z troch stupňov prepečenia: ružové, stredne prepečené, prepečené – alebo ak chcete: rare, medium well done. O zvyšok sa postará multifunkčná rúra.
Rúra, ktorá sa sama vyčistí - Funkciu pyrolitického čistenia spustíte jedným stlačením. Pyrolýza premení nečistoty, tuk a zvyšky jedla v rúre na jemný popol, ktorý ľahko odstránite navlhčenou handričkou.
Tiché a komfortné privieranie dvierok - Systém SoftClosing zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Rúra tak kombinuje atraktívny vzhľad s praktickými funkciami a skvelým výkonom.
Intuitívny ovládač ihneď splní vaše požiadavky - Citlivý otočný ovládač vám poskytne maximálnu kontrolu nad procesom varenia, nastavením času, teploty aj funkcie rúry. Stačí dotyk a aktuálne nastavenie sa okamžite zobrazí na jasnom farebnom displeji LCD.
Rúra, na ktorej sa nepopálite - Vďaka špeciálnemu bezpečnému povrchu zostáva vonkajšia strana dvierok rúry relatívne chladná na dotyk, a preto je manipulácia s dvierkami za každých okolností bezpečná.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | proti odtlačkom prstov |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev|ventilátor|Fan + acc|gril|Grill (40) + bottom|gril + spodný ohrev + ventilátor|gril + ventilátor|Ring (40) + fan (30°C fix)|Ring (50) + fan + acc|Ring (70) + bottom + fan|kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor|kruhové teleso + ventilátor |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Rúra s 3 pečúcimi úrovniami; Funkcia rýchleho vyhriatia rúry; Automatický návrh teploty; Automatické hmotnostné programy; Pamäť pre často používané nastavenie rúry; Automatické bezpečnostné vypnutie rúry; Indikácia zbytkového tepla; Viacjazyčný displej rúry; Elektronická regulácia teploty; Automatické zapnutie svetiel pri otvorení dvierok; Tabuľka pre pečenie pokrmov na vnútri dvierok rúry; Ľahko čistiteľné dvierka rúry; Zastavenia ventilátora pri otvorení dvier; Chladiaci ventilátor |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit