AEG Mastery KMK721000M - Kompaktná rúra s mikrovlnami a grilom
Pr. č.: 122760
Popis produktu AEG Mastery KMK721000M
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 46litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | Nehrdzavejúca oceľ bez otlačkov prstov |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
Napájanie
| Príkon: | 2000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Gril, Mikrovlnná funkcia |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Napätie (V): 220-240 Výkon mikrovlnky: 1000 W Automatický návrh teploty Zabudované recepty Automatické hmotnostné programy Funkcia bezpečnosť detí: Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča. Indikácia zbytkového tepla Viacjazyčný displej rúry |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit