AEG Mastery KME761000B - Kompaktná rúra s mikrovlnami
Pr. č.: 122756
Popis produktu AEG Mastery KME761000B
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 43litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
Napájanie
| Príkon: | 3000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Pečenie chleba, Zapekanie/Gratinovanie, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Kysnutie cesta, Sušenie, EKO pečenie mäsa, Rýchly gril, Mrazené pokrmy, Gril, Udržiavanie teploty, Pečenie pri nízkej teplote/Pomalé pečenie, Mikrovlnná funkcia, Pečenie pizze, Ohrev tanierov, Zaváranie, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 čierny smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Napätie (V): 220-240 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit