AEG Mastery KME721000M - Kompaktná rúra s mikrovlnami a grilom
Pr. č.: 122759
Popis produktu AEG Mastery KME721000M
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 46litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | Nehrdzavejúca oceľ bez otlačkov prstov |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
Napájanie
| Príkon: | 2000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Gril, Mikrovlnná funkcia |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Napätie (V): 220-240 Hlučnosť (db(A)): 52 Výkon mikrovlnky: 1000 W Automatický návrh teploty Zabudované recepty Automatické hmotnostné programy Funkcia bezpečnosť detí: Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča. Indikácia zbytkového tepla Viacjazyčný displej rúry |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit