AEG Mastery BPS351120M - Rúra zabudovateľná parná
Pr. č.: 122780
Popis produktu AEG Mastery BPS351120M
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | Nehrdzavejúca oceľ bez otlačkov prstov |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Gril, Svetlo, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Pyrolýza, Teplovzdušné pečenie PLUS, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Plocha nejväčšieho plechu (cm2): 1444 Hlučnosť (db(A)): 48 Rúra s 3 pečúcimi úrovniami Automatický návrh teploty Funkcia bezpečnosť detí: Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča. Indikácia zbytkového tepla Zasunovacie ovládacie prvky |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit