AEG Mastery BPK842320M - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG Mastery BPK842320M
5 – ročná záruka. Nutná registrácia výrobku tu: http://zaruky.akcia-aeg.sk/
Zabudovateľná rúra
Multifunkčná rúra s kruhovým vyhrevným telesom
Nehrdzavejúca oceľ bez otlačkov prstov
Rúra s 3 pečúcimi úrovniami
Funkcia rýchleho vyhriatia rúry
Automatický návrh teploty
Automatické hmotnostné programy
Mäsová sonda
Pamäť pre často používané nastavenie rúry
Automatické bezpečnostné vypnutie rúry
Elektronické funkcie: 3 Pyro cycles (quick. normal. intense), 30 jazykov, A variety of pre-set cooking programmes "Assist" (weight/food sensor), akustický signál, Automatic safety switch off only oven, nastaviteľná hlasitosť zvukového upozornenia, minútka pre čistenie, stopky, Demo mode with code, Display Brightness adjustable (ON status), dverový spínač pre svetlo, trvanie, Electronic temperature regulation 30-300°C, elektronický zámok dvier, End Time, rýchle predohriatie s výberom možností, obľúbený program, senzor pokrmu, udržiavanie teploty, tóny tlačidiel a tóny alarmu a chýb - aktivácia / deaktivácia (okrem ZAP/VYP), jazyky / textový displej, automatické vypnutie senzoru pokrmu, ukazovateľ teploty senzoru pokrmu, odhad senzoru pokrmu, indikácia zvyškového tepla (°C), servisné kódy, odporučaná teplota, denný čas, Main switch-general, Memory "Time of day" 3 days, minútka, osvetlenie rúry zap. / vyp., zohrievanie tanierov, zachovanie, Pyrolytic cleaning with delayed time, Real temperature indication (°C), Reset count up timer
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | gril, Grill (40) + bottom, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, Ring (40) + fan (30°C fix), Ring (50) + fan + acc, Ring (70) + bottom + fan, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, spodný ohrev, ventilátor, Fan + acc |
| Maximálna teplota: | 300 °C |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit