AEG KSK792280M - Rúra kompaktná zabudovateľná
Popis produktu AEG KSK792280M
Pripravte si doma profesionálne jedlá s rúrou SteamPro so Steamify®. S tromi úrovňami varenia je možné ohrievanie, varenie v pare alebo dokonca oboje v kombinácii. Sús vide je tiež možné. Šťavnaté výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť, nastavené automaticky pomocou Steamify®.
Steamify®: Automatický prívod pary.
So Steamify® môžete tiež variť svoje obvyklé recepty s parou - pre každodennú profesionálnu kuchyňu. Vy si zvolíte teplotu a vaša rúra automaticky pridá správne množstvo pary.
SousVide: Jemné varenie vo vákuu
Vákuované jedlo sa šetrne varí pri konštantne nízkych teplotách medzi 50 °C a 95 °C. Vône sú zachované a spájajú sa a vytvárajú nevšedný chuťový zážitok. Sous Vide prináša do vášho domova technológiu reštauračnej kvality, ktorá vám umožní vytvárať jedlá, ktoré prekonajú vaše očakávania.
Senzor teploty jadra: Presné varenie
Senzor monitoruje vnútornú teplotu v miske. Po dosiahnutí predvolenej teploty sa rúra sama vypne. Takže vždy viete, kedy je váš steak stredný, vzácny alebo dobre prepečený.
TFT plne dotykový farebný displej: Prehľadné zobrazenie všetkých funkcií.
Intuitívne ovládajte množstvo funkcií rúry potiahnutím a poklepaním. Veľké symboly vám ponúkajú ešte jednoduchšie používanie.
Rýchly a energeticky efektívny proces varenia
Pri tejto rúre znamená efektívne využitie energie zároveň efektívne varenie. Teplovzdušný systém s kruhovým vykurovacím telesom zaisťuje rovnomernú cirkuláciu horúceho vzduchu vo varnej komore. Rúra sa zohreje rýchlejšie a teplotu pečenia možno znížiť až o 20 %, čím ušetríte čas aj energiu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 43litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
| Farba: | Čierna / Nerez |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba : | 0.89 kWh |
| Príkon: | 3000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Parné pečenie |
| Maximálna teplota: | 230 °C |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 odkvapkávací plech, 1 súprava nádob na varenie |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit