AEG BPK748380M - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG BPK748380M
ASSISTEDCOOKING. CESTA K DOKONALÝM JEDLÁM
AssistedCooking je váš domáci šéfkuchár. Prezrite si ponuku programov na displeji a vyberte kategóriu potravín. Rúra vytvára správny postup pečenia. Vďaka teplotnej sonde si môžete dokonca vybrať, ako chcete mäso variť.
VIAC KONTROLY PRI VARENÍ S FUNKCIOU KONEKTIVITY
Funkcia konektivity prináša novú úroveň funkčnosti a komfortu pri varení. Ovládajte nastavenie rúry vrátane času a teploty z mobilného zariadenia, inšpirujte sa receptami a tipmi na prípravu skvelých jedál alebo skontrolujte priebeh prípravy pokrmu z inej miestnosti.
VÝSLEDKY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV VĎAKA TEPLOTNEJ SONDE
Teplotná sonda, ktorá je súčasťou tejto rúry, umožňuje v priebehu pečenia merať teplotu v strede pokrmu. Zakaždým tak bez námahy dosiahnete dokonalé výsledky.
INTUITÍVNE PEČENIE V RÚRE. S DOTYKOVÝM DISPLEJOM EXCITE
Dotykový displej EXCite umožňuje prístup k rôznym funkciám pre každý pokrm. Taktiež uľahčuje nastavenie teploty rúry a času pečenia. Ponúka okamžitú odozvu a upozorňuje na najdôležitejšie údaje.
RÚRA, KTORÁ SA SAMA VYČISTÍ
Funkciu pyrolitického čistenia spustíte jedným stlačením. Pyrolýza premení nečistoty, tuk a zvyšky jedla v rúre na jemný popol, ktorý ľahko odstránite navlhčenou handričkou.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 59.5 cm |
| Farba: | Čierna / Nerez |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Gratinované jedlá, Dolný ohrev, Pečenie chleba, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Kysnutie cesta, Mrazené pokrmy, Gril, Udržiavanie teploty, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Ohrev tanierov, Zaváranie, Pomalé pečenie, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit