AEG BPE748380B - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG BPE748380B
ASSISTEDCOOKING. CESTA K DOKONALÝM JEDLÁM
AssistedCooking je váš domáci šéfkuchár. Prezrite si ponuku programov na displeji a vyberte kategóriu potravín. Rúra vytvára správny postup pečenia. Vďaka teplotnej sonde si môžete dokonca vybrať, ako chcete mäso variť.
FUNKČNÁ. ZABUDOVANÁ. PRISPÔSOBENÁ. INTELIGENTNÁ KUCHYŇA
Na diaľku ovládajte svoju rúru, preskúmajte našich rôznych partnerov a dokonca získajte prispôsobenú pomoc pri varení, a to všetko cez aplikáciu My AEG Kitchen. Je to praktický a jednoduchý spôsob obohatenia používania vašej inteligentnej kuchyne.
VÝSLEDKY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV VĎAKA TEPLOTNEJ SONDE
Teplotná sonda, ktorá je súčasťou tejto rúry, umožňuje v priebehu pečenia merať teplotu v strede pokrmu. Zakaždým tak bez námahy dosiahnete dokonalé výsledky.
INTUITÍVNE PEČENIE V RÚRE. S DOTYKOVÝM DISPLEJOM EXCITE
Dotykový displej EXCite umožňuje prístup k rôznym funkciám pre každý pokrm. Taktiež uľahčuje nastavenie teploty rúry a času pečenia. Ponúka okamžitú odozvu a upozorňuje na najdôležitejšie údaje.
RÚRA, KTORÁ SA SAMA VYČISTÍ
Funkciu pyrolitického čistenia spustíte jedným stlačením. Pyrolýza premení nečistoty, tuk a zvyšky jedla v rúre na jemný popol, ktorý ľahko odstránite navlhčenou handričkou.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 59.5 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Gratinované jedlá, Dolný ohrev, Pečenie chleba, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Kysnutie cesta, Mrazené pokrmy, Gril, Udržiavanie teploty, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Ohrev tanierov, Zaváranie, Pomalé pečenie, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit