AEG BCE556360M - Vstavaná rúra
Popis produktu AEG BCE556360M
Okrem všetkých štandardných funkcií je táto rúra SteamBake vybavená tlačidlom SteamBake, pridáva na začiatku procesu pečenia paru. Pri príprave pokrmov s parou zostane cesto na povrchu vlhké, vďaka čomu sa sfarbí dozlatista a vytvorí sa chutná kôrka, zatiaľ čo vnútro zostane jemné a krehké. Popri pečení chrumkavých a chutných chlebov, muffinov a koláčov dosiahnete pri príprave pečeného kurčaťa, grilovaných rebierok a lasagní rovnako chutné a rovnomerné výsledky.
Pridajte paru pre nadýchanejší výsledok
Táto rúra SteamBake je vybavená tlačidlom na pridanie pary, ktoré zaháji proces pečenia pridaním pary. Príprava v pare uchová cesto na povrchu vlhké, čím sa vytvorí zlatistá a chrumkavá kôrka, zatiaľ čo jeho stred zostane kyprý a vláčny.
Výsledky podľa vašich predstáv vďaka teplotnej sonde
Teplotná sonda, ktorá je súčasťou tejto rúry, umožňuje v priebehu pečenia merať teplotu v strede pokrmu. Zakaždým tak bez námahy dosiahnete dokonalé výsledky.
Čistenie bez zbytočnej námahy
Vďaka katalytickému povrchu bude vaša rúra vždy dokonale čistá. Teplom aktivovaná vrstva na stenách rúry pohlcuje mastnotu, ktorá následne zoxiduje a odparí sa pri ohreve s teplotou 230 °C.
Presnosť pri pečení
Teplotní sonda zapíchnutá v strede pripravovaného jedla dá pokyn, aby sa vypnula, keď vnútorná teplota pokrmu dosiahne požadovanú úroveň. Už žiadny pokrm nebude obsahovať alebo nedopečený
Rovnomerné prepečenie každého kúska
Vďaka veľkému ventilátoru XL sa horúci vzduch v rúre rovnomerne rozptýli a rúra sa zohreje rýchlejšie. Teplotu pečenia je možné znížiť až o 20 %. Vďaka tomu ušetríte nielen čas, ale aj peniaze za energiu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.4 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Mrazené pokrmy, Gril, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Steam bake, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Katalytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit