Yamaha WX-051 čierny - Multiroom audio systém
Popis produktu Yamaha WX-051 čierny
hlavné výhody:
vybavený hudobnými streamovacími službami
MusicCast multi-room technológie
možnosť pripojenia TV cez optický alebo linkový vstup
Alexa ovládanie hlasom
pripojte gramofón s predzosilňovačom k vstupu RCA
vysoké rozlíšenie prehrávaného audia - High-Resolution Audio
párovanie do stereo módu, využitie 2 reproduktorov na zadné surround efektové
využitie 2 reproduktorov pre zadné surroundové efektové v kombinácii s AV receiverom alebo SoundBar s MusicCast
alarm
Yamaha MusicCast 20 Wireless Speaker je síce malý, pekný, svojim výkonom 40 W z neho však sršia hudba do okolia na plný pecky. Ovládacie tlačítka na hornej strane sú zapustená a nerušia tak nič v čistom dizajne, navyše majú rýchlu voľbu k uloženým staniciam bez nutnosti použitia aplikácie. Pogumovaná spodná časť zaručí že neskĺzne z žiadneho povrchu, v zadu je ukrytá príprava pre zavesenie na stenu, konektor LAN a napájanie. Reproduktor nemá batériu, preto je potrebné počítať s umiestnením blízko zásuvky 230V.
Je plne bezdrôtový pre všetkých
Bezdrôtová konektivita cez Wi-Fi alebo Bluetooth, po sieti môžete využiť štandardov internetového rádia vTuner, alebo AirPlay, ale aj služieb ako Spotify. Najdôležitejšie je ale určite MusicCast, multiroom riešenia od Yamahy, ktoré vedia prepojiť všetky typy aktuálnejších prístrojov tohto výrobcu do zón a presúvať hudbu z jednej zóny do druhej - aplikácia do mobilných zariadení aj v prístrojoch funguje skvele, je prehľadná, rýchla a stabilný. WX-021 dokáže prehrať aj vysoké rozlíšenie - FLAC, WAV, AIFF a ALAC súbory môžu mať až 24 bit a 192 kHz. Pre vylepšenie zvuku televízie ho pripojíte optickým alebo linkovým vstupom, dokonca ani váš gramofón nezostane osamotený a využujite pripojenie RCA k jeho počúvania.
Parametre produktu
Reproduktory
| Počet reproduktorov zariadenia: | 1 |
| Hudobný výkon: | 70 Watt |
Konektivita
| Pripojenie: | Wi-Fi |
Rozhranie
| Vstupy: | 3,5 mm Jack, Optika, RCA - Cinch |
Základné informácie
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 123 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Hmotnosť: | 4.5 g |
| Farba: | Čierna |
Ostatné informácie
| Podporované služby: | Spotify, Deezer, TIDAL |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit