Yamaha WX-051 biely - Multiroom audio systém
Popis produktu Yamaha WX-051 biely
Bluetooth reproduktor YAMAHA WX-051 MusicCast 50 biely vykúzli dunivé hĺbky ako aj jemné výšky, ktoré zahrejú pri srdci všetkých fanúšikov hudby. A na káble pritom môžete zabudnúť! O bezchybný prenos signálu sa totiž postará novodobá technológia WiFi a Bluetooth, ktorá vám poskytne možnosť streamovať hudbu z kompatibilných zariadení. Celková hodnota výkonu 70 W garantuje poriadnu záhradnú akciu. Ak radi používate prehrávač bez Bluetooth, budete môcť využiť 3,5 mm jack, digitálne optické, LAN (RJ-45) a RCA - Cinch vstup.
Parametre produktu
Reproduktory
| Počet reproduktorov zariadenia: | 2 |
| Frekvenčný rozsah do: | 48 kHz |
| Hudobný výkon: | 70 Watt |
Konektivita
| Pripojenie: | Wi-Fi, Bluetooth |
Rozhranie
| Vstupy: | 3,5 mm Jack, Optika, RCA - Cinch, Ethernet |
Základné informácie
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hĺbka: | 123 mm |
| Hmotnosť: | 4500 g |
| Farba: | Biela |
| Typ napájania: | Zo siete |
Ostatné informácie
| Podporované služby: | Spotify, Deezer, TIDAL |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit