Xiaomi 17T Pro Deep Violet 12GB RAM 512GB ROM - Mobilný telefón
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (73,33 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Xiaomi 17T Pro Deep Violet 12GB RAM 512GB ROM

Profesionálny trojitý fotoaparát Leica
Xiaomi 17T Pro je vybavený špičkovým 23mm hlavným fotoaparátom Leica s rozlíšením 50MP a optickou stabilizáciou obrazu (OIS). Vo vnútri sa nachádza snímač Light Fusion 950 s veľkosťou 1/1.31″ a technológiou Super Pixel 4v1 s veľkosťou pixelov 2.4μm.
Špičková optika Leica UltraPure
Objektív Leica Summilux disponuje veľkou clonou a poskytuje mimoriadne optické kvality. V kombinácii so špeciálnou hybridnou sústavou šošoviek (1 sklenená + 6 plastových) však zachytáva dokonale ostré a verné snímky tej najvyššej kvality. Vďaka špeciálnej viacvrstvovej povrchovej úprave každej šošovky účinne zabraňuje vzniku odleskov a zahmlievaniu obrazu. Vaše fotografie tak budú mať výnimočnú čistotu, skvelý kontrast a dokonale verné farby za každých svetelných podmienok.
Light Fusion 950
Vlajkový snímač s ultra-dynamickým rozsahom exceluje v zachytávaní svetla a spoľahlivo si poradí aj s náročnými svetelnými podmienkami. Vďaka tomu získate dokonale ostré, detailné a stabilné zábery v akejkoľvek situácii.
Majstrovský teleobjektív
5x natívny optický zoom v kombinácii s technológiou In-sensor zoom umožňuje až 10-násobné priblíženie v kvalite optického objektívu. Nazrite s ním do diaľky a zachyťte dychberúce detaily aj tých najmenších objektov. Ak radi fotíte práve drobné detaily, poteší vás možnosť zaostriť na objekty už zo vzdialenosti 30cm.
Až 120-násobný AI ultra zoom
Zbúrajte hranice vzdialenosti a zabudnite na rozmazané zábery na veľkú vzdialenosť. Vďaka pokročilému AI Ultra Zoomu môžete objekty priblížiť až 120-násobne. Už pri 20-násobnom priblížení navyše umelá inteligencia automaticky vyhladí detaily, aby bol výsledný záber dokonale ostrý.
Majster autentických emócií
Využite výhody 5-násobného optického priblíženia s dvojicou fantastických portrétnych režimov Leica Portrait a Master Portrait, ktoré precízne zachytia geometriu tváre a vašim portrétom dodajú prirodzene rozostrené pozadie a vysokú ostrosť detailov.
Majster pódia
Xiaomi 17T prináša nový režim Stage mode, ktorý optimalizuje expozíciu fotografie a inteligentne zaostruje na hlavného aktéra pódia. Umožní vám tak zachytiť maximum z vašich vystúpení, divadelných predstavení a koncertov.
Majster scény
Nový Filmový režim podporuje nahrávanie kinematografických záberov v špičkovom rozlíšení 4K až pri 60 snímkach za sekundu. Spája v sebe vysoké rozlíšenie a plynulosť obrazu s hlbokým a prirodzene rozmazaným pozadím (bokeh) v reálnom čase.
Leica Live Moment
Leica Live Moment nezachytí len ten jeden okamih, kedy stlačíte spúšť ale uchová aj krátky príbeh, ktorý mu predchádzal. Prinesie vám tak skutočne autentické zábery s nezameniteľným podpisom legendárnej značky Leica. Je to nástroj stvorený pre zachytávanie dôležitých životných príbehov. Vďaka širokej ponuke podmanivých ohniskových vzdialeností vrátane vylepšeného portrétneho režimu zachytíte dynamické zábery plné emócii, hĺbky a jedinečnej atmosféry.
Váš okamih, váš príbeh – úprava fotografií na jednom mieste
Vdýchnite svojim spomienkam umelecký nádych s funkciou Leica Live Moment a bohatým balíkom kreatívnych nástrojov na úpravu fotografi priamo na mieste.
Dizajn, ktorý zaujme
Plochý hliníkový rám s jemne zaoblenými a brúsenými hranami telefónu dodáva nadčasový vzhľad. Hladký povrch je navyše mimoriadne príjemný na dotyk a zaručuje bezpečné a komfortné držanie.
Pohlcujúci 6,83″ displej s ultra-tenkým rámčekom
Tento priestranný AMOLED displej s vysokým rozlíšením, 144Hz obnovovacou frekvenciou a maximálnym jasom až 3500 nitov vám teraz vďaka špičkovej výrobnej technológii LIPO, ponúkne ešte viac priestoru s neuveriteľne tenkým rámčekom len 1,29mm. Vďaka tomu patrí skutočne medzi špičku mobilných telefónov.
Precízna kalibrácia obrazu
Xiaomi 17T pro ponúka nie len extrémne vysoký maximálny jas až 3500 nitov ale zároveň ho dokáže znížiť úplne na minimum (iba 1 nit) pre maximálne pohodlie vašich očí aj v noci. Vďaka precíznej kalibrácii to všetko dokáže aj pri zachovaní profesionálnej presnosti farieb a dokonalých pozorovacích uhlov.
7000mAh (typ) kremíkovo-uhlíková batéria
Vďaka inovatívnej kremíkovo-uhlíkovej batérii s kapacitou 7000mAh, dosahuje mimoriadne dlhú výdrž batérie na jedno nabitie.
100W káblové HyperCharge nabíjanie a 50W bezdrôtové HyperCharge nabíjanie
Xiaomi 17T Pro posúva nabíjanie ešte ďalej. Vďaka super rýchlemu 100W nabíjaniu s podporou štandardu PPS a 22,5W káblovému reverznému nabíjaniu bleskovo nabijete nielen svoj telefón, ale aj ďalšie zariadenia.
*50W Wireless HyperCharge bezdrôtové nabíjanie vyžaduje bezdrôtovú nabíjačku Xiaomi s rovnakým alebo vyšším výkonom.
*Údaje o nabíjaní boli testované v interných laboratóriách Xiaomi; skutočné výsledky sa môžu líšiť.
Dimensity 9500
Xiaomi 17T Pro je vybavený špičkovým procesorom MediaTek Dimensity 9500 s novou generáciou All-Big-Core architektúry. Prináša nekompromisný výkon, skvelú energetickú úspornosť a bleskovú odozvu umelej inteligencie (AI) pre dokonale plynulý chod zariadenia. V populárnom rebríčku AnTuTu dosiahol skóre viac ako 3,570,000 bodov.
*Údaje o pochádzajú z laboratórií Xiaomi Labs a sú založené na verzii AnTuTu V11. Skutočné výsledky sa môžu líšiť v závislosti od odlišností v testovacom prostredí a konkrétnych verziách softvéru.
Xiaomi 3D IceLoop
Výkonný procesor si zaslúži aj kvalitné chladenie. To poskytuje náš pokročilý systém chladenia Xiaomi 3D IceLoop, ktorý prilieha k čipu a bleskovo odvádza teplo v kombinácii so špeciálnym gélom s vysokou tepelnou vodivosťou 6W/mK. Zariadeniu tým poskytuje efektívne chladenie pre udržanie stabilného výkonu.
Xiaomi HyperOS 3
Xiaomi HyperIsland
Všetko, čo potrebujete mať na očiach. Na jednom mieste. Funkcia Xiaomi HyperIsland je elegantne zabudovaná priamo do stavového riadku okolo výrezu predného fotoaparátu. Za bežných okolnosti tak nezaberá žiadne miesto no v prípade podporovaných aplikácii a funkcii systému ponúka intuitívne ovládanie a notifikácie v reálnom čase.
*Xiaomi HyperIsland je momentálne k dispozícii vo vybraných aplikáciách. Dostupnosť konkrétnych funkcií a služieb sa môže líšiť v závislosti od verzie softvéru, aplikácií, regiónu a modelu zariadenia.
Xiaomi HyperConnect
Užite si absolútne plynulú spoluprácu v rámci celého ekosystému Xiaomi ale aj ďalších ekosystémov, čím Xiaomi Interconnectivity búra bariéry medzi rôznymi platformami, takže si inteligentné funkcie a prepojenie môžete jednoducho vychutnať aj na iných zariadeniach.
*Vizuál slúži výhradne na demonštračné účely kompatibility
*Funkcie Xiaomi HyperConnect sa môžu líšiť v závislosti od verzie softvéru, modelu zariadenia a kompatibility. Niektoré funkcie vyžadujú prihlásenie do rovnakého účtu Xiaomi a zapnuté funkcie Bluetooth, WLAN, NFC a Nastavenia – Prepojenosť. Zariadenia Apple musia mať nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie „Xiaomi Interconnectivity“.
Xiaomi 17T Pro ǀ v spolupráci s Google Gemini
Chatujte so skutočne užitočným osobným AI asistentom Gemini a dodajte svojim nápadom nový rozmer. Spoznávajte svet okolo vás s Gemini live. Stačí mu len cez kameru alebo obrazovku ukázať, čo vás zaujíma. Umožňuje tiež tvorbu obrázkov, jednoducho tak, že napíšete, čo chcete vygenerovať. Nechajte Gemini pracovať za vás. AI dokáže vyhľadávať informácie a vykonávať úlohy naprieč aplikáciami – vrátane tých od Xiaomi.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 12 GB |
| Verzia OS: | Android 16 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 162.2 mm |
| Rozmery - šírka: | 77.5 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.25 mm |
| Hmotnosť: | 219 g |
| Farba: | Fialová |
| Senzory: | akcelerometer, kompas, gyroskop, snímač odtlačku prsta, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 9500 |
| Grafické jadro: | Mali-G1 Ultra MC12 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | P-OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.83" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2772 × 1280 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 512 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 50 + 50 + 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 8K@30fps, 1080p@30/60/240/960fps, 4K@30/60/120fps |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 6.0 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Typ batérie: | Si/C Li-Ion |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel, Puzdro telefónu |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit