Xiaomi 17T Black 12GB RAM 256GB ROM - Mobilný telefón
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (58,06 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Xiaomi 17T Black 12GB RAM 256GB ROM

Profesionálny trojitý fotoaparát Leica
Xiaomi 17T je vybavený špičkovým 23mm hlavným fotoaparátom Leica s rozlíšením 50MP a optickou stabilizáciou obrazu (OIS). Vo vnútri sa nachádza snímač Light Fusion 800 s veľkosťou 1/1.55″ a technológiou Super Pixel 4v1 s veľkosťou pixelov 2.0μm.
Špičková optika Leica UltraPure
Objektív Leica Summilux disponuje veľkou clonou a poskytuje mimoriadne optické kvality. V kombinácii so špeciálnou hybridnou sústavou šošoviek (1 sklenená + 6 plastových) však zachytáva dokonale ostré a verné snímky tej najvyššej kvality. Vďaka špeciálnej viacvrstvovej povrchovej úprave každej šošovky účinne zabraňuje vzniku odleskov a zahmlievaniu obrazu. Vaše fotografie tak budú mať výnimočnú čistotu, skvelý kontrast a dokonale verné farby za každých svetelných podmienok.
Light Fusion 800
Špičkový senzor s ultra-dynamickým rozsahom exceluje v zachytávaní svetla a spoľahlivo si poradí aj s náročnými svetelnými podmienkami. Vďaka tomu získate dokonale ostré, detailné a stabilné zábery v akejkoľvek situácii.
Majstrovský teleobjektív
Xiaomi 17T prináša prvý periskopický teleobjektív v príjemne kompaktnom tele, čím dosahuje špičkové schopnosti Pro modelov. Vďaka 5x optickému a 10-násobnému bezstratovému priblíženiu v kvalite optického objektívu dokážete fotografovať vzdialené objekty ale aj detaily na blízko. Nazrite s ním do diaľky a zachyťte dychberúce detaily aj tých najmenších objektov. Ak radi fotíte práve drobné detaily, poteší vás možnosť zaostriť na objekty už zo vzdialenosti 30cm.
*„Prvý“ označuje prvý periskopický teleobjektív v modeloch série Xiaomi T s veľkosťou displeja 6,59″ alebo menšou.
AI ultra zoom
Zbúrajte hranice vzdialenosti a zabudnite na rozmazané zábery na veľkú vzdialenosť. Vďaka pokročilému AI Ultra Zoomu môžete objekty priblížiť až 120-násobne. Automatické dokresľovanie detailov pomocou umelej inteligencie ponúka dokonale ostré zábery už pri 20-násobnom priblížení.
Majster autentických emócií
Využite výhody 5-násobného optického priblíženia s dvojicou fantastických portrétnych režimov Leica Portrait a Master Portrait, ktoré precízne zachytia geometriu tváre a vašim portrétom dodajú prirodzene rozostrené pozadie a vysokú ostrosť detailov.
Leica Live Moment
Leica Live Moment nezachytáva len ten jeden okamih, kedy stlačíte spúšť ale uchová aj krátky príbeh, ktorý mu predchádzal. Prinesie vám tak skutočne autentické zábery s nezameniteľným podpisom legendárnej značky Leica. Je to nástroj stvorený pre zachytávanie dôležitých životných príbehov. Vďaka širokej ponuke podmanivých ohniskových vzdialeností vrátane vylepšeného portrétneho režimu zachytíte dynamické zábery plné emócii, hĺbky a jedinečnej atmosféry.
Váš okamih, váš príbeh – úprava fotografií na jednom mieste
Vdýchnite svojim spomienkam umelecký nádych s funkciou Leica Live Moment a bohatým balíkom kreatívnych nástrojov na úpravu fotografi priamo na mieste.
Kompaktný 6.59“ dizajn, ktorý zaujme
Telefón disponuje krásnym 6.59″ displejom osadeným v prémiovom hliníkovom ráme s jemne zaoblenými a brúsenými hranami telefónu. Ponúka nie len nadčasový vzhľad ale aj pohodlný úchop a praktické ovládanie jednou rukou.
Pohlcujúci displej s ultra-tenkým rámčekom
Vychutnajte si dokonalú súhru kompaktných rozmerov a úžasného AMOLED displeja s neuveriteľne tenkým rámčekom. S modelom Xiaomi 17T si užijete priestrannú vizuálnu plochu s vysokým rozlíšením (2756×1268), 120Hz obnovovacou frekvenciou a maximálnym jasom až 3500 nitov, ktorú máte celú ako na dlani vďaka pohodlnému ovládaniu jednou rukou.
Dokonalý obraz v každej situácii
Obrazovka sa počas celého dňa automaticky prispôsobuje okoliu, času a vašim osobným návykom, aby vám poskytla dokonalý obraz a zároveň chránila zrak. Displej chráni vaše oči priamo svojim hardvérom, vďaka čomu prirodzene potláča škodlivé modré svetlo bez skreslenia farieb. Vďaka precíznej kalibrácii dosahuje maximálny jas až 3500 nitov ale zároveň si zachováva svoju farebnosť a pozorovacie uhly pri každej úrovni jasu.
Prvotriedna výdrž batérie
Vďaka inovatívnej kremíkovo-uhlíkovej batérii s kapacitou 6500mAh a vysokému obsahu kremíka ponúka mimoriadne vysokú hustotu energie a prekvapivo dlhú výdrž batérie v takto kompaktnom smartfóne.
67W HyperCharge nabíjanie
Xiaomi 17T ponúka ultra-rýchle nabíjanie s podporou 50W štandardov PD a PPS pod záštitou univerzálneho USB-C. Vďaka tomu podporuje širokú škálu nabíjacích protokolov tretích strán a až 22,5W káblové reverzné nabíjanie pre lepšiu flexibilitu nabíjania.
*50W nabíjanie je podporované iba s kompatibilnými adaptérmi s protokolom PPS. Skutočný výkon sa môže líšiť. Káblové reverzné nabíjanie s výkonom až 22,5W je kompatibilné len so zariadeniami overenými internými laboratóriami Xiaomi. Uistite sa, že je váš telefón dostatočne nabitý a že prijímacie zariadenie je kompatibilné.
*Údaje o nabíjaní boli testované v interných laboratóriách Xiaomi; skutočné výsledky sa môžu líšiť.
Dimensity 8500-Ultra
Tento špičkový procesor je vyrobený na 4nm architektúre TSMC s vysokovýkonným CPU a 8-jadrovým GPU. Prináša obrovský nárast výkonu, skvelú stabilitu a vysokú energetickú účinnosť a hravo si poradí s náročným multitaskingom aj graficky najpokročilejšími hernými titulmi.
Xiaomi 3D IceLoop
Výkonný procesor si zaslúži aj kvalitné chladenie. To poskytuje náš pokročilý systém chladenia Xiaomi 3D IceLoop, ktorý prilieha k čipu a bleskovo odvádza teplo v kombinácii so špeciálnym gélom s vysokou tepelnou vodivosťou 6W/mK. Zariadeniu tým poskytuje efektívne chladenie pre udržanie stabilného výkonu.
Xiaomi HyperOS 3
Xiaomi HyperIsland
Všetko, čo potrebujete mať na očiach. Na jednom mieste. Funkcia Xiaomi HyperIsland je elegantne zabudovaná priamo do stavového riadku okolo výrezu predného fotoaparátu. Za bežných okolnosti tak nezaberá žiadne miesto no v prípade podporovaných aplikácii a funkcii systému ponúka intuitívne ovládanie a notifikácie v reálnom čase.
*Xiaomi HyperIsland je momentálne k dispozícii vo vybraných aplikáciách. Dostupnosť konkrétnych funkcií a služieb sa môže líšiť v závislosti od verzie softvéru, aplikácií, regiónu a modelu zariadenia.
Xiaomi HyperConnect
Užite si absolútne plynulú spoluprácu v rámci celého ekosystému Xiaomi ale aj ďalších ekosystémov, čím Xiaomi Interconnectivity búra bariéry medzi rôznymi platformami, takže si inteligentné funkcie a prepojenie môžete jednoducho vychutnať aj na iných zariadeniach.
*Vizuál slúži výhradne na demonštračné účely kompatibility
*Funkcie Xiaomi HyperConnect sa môžu líšiť v závislosti od verzie softvéru, modelu zariadenia a kompatibility. Niektoré funkcie vyžadujú prihlásenie do rovnakého účtu Xiaomi a zapnuté funkcie Bluetooth, WLAN, NFC a Nastavenia – Prepojenosť. Zariadenia Apple musia mať nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie „Xiaomi Interconnectivity“.
Xiaomi 17T ǀ v spolupráci s Google Gemini
Chatujte so skutočne užitočným osobným AI asistentom Gemini a dodajte svojim nápadom nový rozmer. Spoznávajte svet okolo vás s Gemini live. Stačí mu len cez kameru alebo obrazovku ukázať, čo vás zaujíma. Umožňuje tiež tvorbu obrázkov, jednoducho tak, že napíšete, čo chcete vygenerovať. Nechajte Gemini pracovať za vás. AI dokáže vyhľadávať informácie a vykonávať úlohy naprieč aplikáciami – vrátane tých od Xiaomi.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 12 GB |
| Verzia OS: | Android 16 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 157.6 mm |
| Rozmery - šírka: | 75.2 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.17 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Farba: | Čierna |
| Senzory: | akcelerometer, kompas, gyroskop, snímač odtlačku prsta, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8500 Ultra |
| Grafické jadro: | Mali-G720 MC8 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | P-OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.59" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2756 x 1268 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 256GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 50 + 50 + 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240/960fps |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 6.0 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 6500 mAh |
| Typ batérie: | Si/C Li-Ion |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel, Puzdro telefónu |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit