Whirlpool WFO 3O32 N P X - Umývačka riadu
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (33,61 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (74,35 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool WFO 3O32 N P X
Voľne stojaca umývačka riadu WFO 3O32 N P X v energetickej triede D
elektronická, technológia 6.ZMYSEL PowerClean, šírka 60 cm
programy: senzorový program, studené predumývanie , sklo, rýchle, eko, denné, intenzívne, dezinfekcia, samočistenie
prídavné funkcie: PowerClean Pro, zónové umývanie horný alebo dolný kôš, posun štartu
Natural Dry Systém - automatické pootvorenie dverí umývačky po skončení programu, rýchle dosušenie riadu prirodzenou cirkuláciou vzduchu. Dvere sa pootvoria pri poklese teploty vo vnútri umývačky pod 40°C.
SENZOROVÝ PROGRAM monitoruje stupeň znečistenia vody a na základe toho upravuje priebeh programu tak, aby spotreba vody i energie bola čo najnižšia. Vďaka tejto unikátnej technológii šetríte nielen svoj čas, ale tiež rodinný rozpočet.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 59 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | Nerez |
| Farba skrine: | Nerez |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Počet umývacích ramien: | 2 |
| Filter: | Nerezový |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 10 |
| Programy: | senzorový program, studené predumývanie , sklo, rýchle, eko, denné, intenzívne, dezinfekcia, samočistenie |
| Studený predoplach: | áno |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Intenzívny progam (teploty): | 60 |
| Špeciálne programy: | Zónové umývanie horný/dolný kôš, PowerClean |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.5litrov |
| Spotreba energie: | 85 kWh |
| Energetická trieda: | D |
| Referenčný program: | eco |
| Trvanie referenčného programu: | 190 min |
| Hlučnosť: | 42 dB |
Funkcie
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Displej: | áno |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Sveteľnú lúč na podlahe: | Nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit