Whirlpool GMA 6410 WH biela vystavený kus - Plynová varná doska
Pr. č.: 66565
Popis produktu Whirlpool GMA 6410 WH biela vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | kovový |
| Rozmery - výška: | 4.1 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 3.8 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 48 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 7800 W |
| Rozdelenie horákov : |
Predná ľavá zóna: ultrarýchla Priemer prednej ľavej zóny: 130 mm Výkon prednej ľavej zóny/Booster: 3500 W Zadná ľavá zóna: stredná Priemer zadnej ľavej zóny: 75 mm Výkon zadnej ľavej zóny/Booster: 1650 W Zadná pravá zóna: stredná Priemer zadnej pravej zóny: 75 mm Výkon zadnej pravej zóny/Booster: 1650 W Predná pravá zóna: malá Priemer prednej pravej zóny: 50 mm Výkon prednej pravej zóny/Booster: 1000 W |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Plynová varná doska s bielym povrchom. 4 horáky, jeden Super Rapid s vysokým výkonom. Bezpečnostné ventily uzavrú prívod plynu v prípade náhodného zhasnutia plameňa. Zapaľovanie horákov je integrované v gombíkoch. Oceľová mriežka pre ľahkú manipuláciu s hrncami po varnej ploche. Vhodná pre kombináciu s rúrami Ambient. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit