Whirlpool ARG 861/A+ - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 66239
Popis produktu Whirlpool ARG 861/A+
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 173litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 18litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 36 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Využiteľný objem výparníka: | 20-70 |
| Celkový využiteľný objem: | 191litrov |
| Rozmery – výška: | 1220 mm |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie a parametre: | Klimatická trieda SN-ST |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 12 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit