Whirlpool AKR 360/IX/03 nerez vystavený kus - Plynová varná doska
Popis produktu Whirlpool AKR 360/IX/03 nerez vystavený kus
Šírka: 58 cm
Počet varných zón: 4
Farba: nerez
Prevedenie: nerez
Materiál horákov: smalt
Smaltované mriežky
Predný panel
Bezpečnosť na prvom mieste.
Automatické zapaľovanie pre jednoduché použitie.
Bezpečnostný systém preruší dodávku plynu do horáku v prípade náhleho zhasnutia plameňa (prievanom, pri prerušení dodávky plynu, pretečení obsahu hrnca, atď.).
S automatickým zapaľovaním už nikdy nebudete musieť kupovať zápalky.
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu dizajnu, funkcií a softvéru bez oznámenia. Vizuálne materiály slúžia výhradne pre názornú ukážku. Pre podrobné informácie môžete kontaktovať call centrum výrobcu 0850 003 007
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Nerez |
| Rozmery - výška: | 4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 48 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 58 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 7300 W |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit