Whirlpool AKM 260/NB čierna vystavený kus - Plynová varná doska
Pr. č.: 65579
Popis produktu Whirlpool AKM 260/NB čierna vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Čierna |
| Rozmery - výška: | 4.1 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 50 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 3 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56.4 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 48 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 58 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 7300 W |
| Rozdelenie horákov : |
Predná ľavá zóna: rýchly Predná ľavá zóna - rozmer: 91 mm Predná ľavá zóna - výkon: 3000 W Zadná ľavá zóna: stredný Zadná ľavá zóna - rozmer: 64 mm Zadná ľavá zóna - výkon: 1650 W Zadná pravá zóna: stredný Zadná pravá zóna - priemer 64 mm Zadná pravá zóna - výkon: 1650 W Predná pravá zóna: malý Predná pravá zóna - priemer: 45 mm Predná pravá zóna - výkon: 1000 W |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Umiestnenie ovládacieho panelu Obsahuje propán butánové trysky |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit