Vivo Y01 3GB/32GB DS čierny - Mobilný telefón
Pr. č.: 194290
PN: 5661651
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Vivo Y01 3GB/32GB DS čierny
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 16,5 cm (6.51") |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 720 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ displeja: | IPS |
| Typ dotykovej obrazovky: | Kapacitné |
Procesor
| Frekvencia procesora: | 2,3 GHz |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Model procesoru: | Helio P35 |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A53 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Dátové úložisko
| Kapacita pamäte RAM: | 3 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 32 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
Fotoaparát
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 13 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 2,2 |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
Siete
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
Možnosti pripojenia
| USB vstup: | Áno |
| Konektor USB: | Micro-USB |
| USB verzia: | 2.0 |
Dizajn
| Formát: | Navýšku |
| Farba: | Čierna |
| Farba názov: | Elegant Black |
| Základný materiál: | Plast |
Výkon
| Podpora USB On-The-Go: | Áno |
Navigácia
| GPS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
Multimédiá
| Podporované zvukové formáty: | AAC, APE, FLAC, M4A, MP1, MP2, MP3, OPUS, Vorbis, WAV, WMA |
| Podporované video formáty: | 3GP, AVI, FLV, MKV, MP4, TS |
Softvér
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 11 Go Edition |
Batérie
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
Senzory
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Senzor vzdialenosti: | Áno |
Hmotnosť a rozmery
| Hmotnosť: | 178 g |
| Šírka: | 164 mm |
| Hĺbka: | 75,2 mm |
| Výška: | 8,28 mm |
Obsah balenia
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Výkon adaptéru: | 10 W |
Ďalšie vlastnosti
| Dotyková obrazovka: | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit