Trust Mydo Silent Optical Mouse Green - Wireless optická myš
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Trust Mydo Silent Optical Mouse Green
Trust Mydo - tichá optická myš
Či už doma alebo v kancelárii, s bezdrôtovou myšou Mydo Silent Click vás nebudú rozptyľovať nepríjemné zvuky kliknutí.
* 81% z recyklovaných plastov
* nastaviteľné DPI
* miniatúrny prijímač micro-USB je možné uložiť do tela myši
* je možné ovládať pravou aj ľavou rukou
Parametre produktu
Pripojenie
| Typ pripojenia: | Bezdrôtové |
| Typ bezdrôtového signálu: | Wireless |
| Pripojenie k PC: | 2,4 GHz USB prijímač |
| Maximálny dosah: | 10 m |
Optické vlastnosti
| Typ snímania pohybu: | Optický |
| Citlivosť: | 1000, 1400, 1800 dpi |
Tlačidlá a ovládacie prvky
| Počet tlačidiel: | 4 |
Prevedenie
| Použitie: | Bežná myš |
| Vhodná pre ľavú aj pravú ruku: | áno |
| Materiál povrchu: | Plast |
| Rozmery - výška: | 104 mm |
| Rozmery - šírka: | 70 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 84 g |
| Farba: | Zelená |
| Ergonomické tvarovanie: | áno |
Napájanie
| Napájanie: | 1 x AA |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit