TPD NUC12 PRO i3-1220P 8G 500G UBUNTU SK - Mini PC
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (74,35 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (97,78 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (68,24 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu TPD NUC12 PRO i3-1220P 8G 500G UBUNTU SK
ASUS NUC PC - je elegantné a úsporné riešenie pre domáce aj kancelárske využitie.
Menšie, rýchlejšie, lepšie, AI ready
Produktové rady ASUS NUC, ktoré boli vyvinuté v rámci partnerstva spoločností ASUS a Intel, sa zameriavajú na poskytovanie nekompromisného výkonu v najmenších produktoch.
Môžu sa oprieť o najlepšiu kvalitu a spoľahlivosť v odbore, inovatívne modulárne konštrukcie, predĺženú životnosť, inteligentné riešenie chladenia a pokročilé funkcie umelej inteligencie.
Počítače ASUS NUC sú preferovanou voľbou pre najrôznejšie využitie vo firmách, špecializované odvetvia a bežných užívateľov.
NUC je tak vhodný nielen do domácností, ale tiež do kancelárií alebo škôl. Užite si perfektný výkon v mini balení.
Hlavné prednosti
•Efektívne a moderné riešenie pre váš životný štýl .
•Tichý a priestorovo úsporný systém skvele doplní vašu obývaciu izbu či kanceláriu.
•Výkonný procesor Intel Core 12. generácie pre bezproblémový multitasking a rýchle spracovanie úloh.
•Moderné rozhranie Thunderbolt 4 a Wi-Fi 6. generácie pre rýchly a stabilný prenos dát.
•Ekologická platforma, ktorá znižuje spotrebu energií a šetrí životné prostredie.
Široké možnosti pripojenia
Aj napriek kompaktným rozmerom ponúka tento mini PC bohaté možnosti pripojenia. Využívajte dva monitory naraz vďaka dvom portom HDMI. S celkovo štyrmi portami USB-A a dvomi portami Thunderbolt vám nič nebude brániť v rýchlom prenose súborov, alebo v pripojení klávesnice a myši. Nechýba ani port RJ-45, WiFi a Bluetooth. Mini PC skrátka nepozná žiadne limity. 
Ubuntu OS
Užite si jednoduchosť intuitívneho rozhrania Ubuntu. Rýchly, bezpečný a s tisíckami aplikácií na výber - pre všetko, čo chcete robiť, má Ubuntu to, čo potrebujete.
Ubuntu pre počítač
Rýchly, bezplatný a neuveriteľne použiteľný a jednoduchý. Operačný systém Ubuntu poháňa milióny notebookov, stolových počítačov, serverov a rôznych mobilných zariadení po celom svete.
Čo je to operačný systém?
Operačný systém je to, čo umožňuje vášmu počítaču fungovať. Ide o základný „program“ (balík pozostávajúci z obrovského množstva programov) každého počítača, navrhnutý tak, aby umožňoval beh všetkých vašich aplikácií a aby spravoval všetok váš hardvér.
Ďalšie príklady operačných systémov sú: Microsoft Windows, macOS či Android.
Čím sa líšia od môjho?
S Ubuntu môžete robiť to isté, čo s inými operačnými systémami. Ale oveľa rýchlejšie, bezpečnejšie a zadarmo!
Systém Ubuntu je dostupný v mnohých rôznych jazykoch a nechýba medzi nimi ani slovenčina.
Ako môže byť zadarmo?
Ubuntu je a vždy bude úplne zadarmo. Vytvárajú ho najlepší odborníci na open source z celého sveta, pričom mnohí z nich sa touto činnosťou živia. Peniaze na vývoj sú financované predovšetkým z podpory komerčného sektora. Získajte Ubuntu ešte dnes a užívajte si slobodu, ktorú vám pri práci poskytuje.
Pre vás
Užívajte si jednoduchosť dizajnu Ubuntu a intuitívne prostredie. Ubuntu je rýchly, bezpečný a podporujú ho tisíce aplikácií. Je to čistý a priamočiary nástroj, ktorý vám uľahčí akúkoľvek prácu. Nenechajte sa rušiť a pracujte s počítačom prostredníctvom príjemného rozhrania.
Pre firmu
Ubuntu je perfektný pre použitie v komerčnom prostredí. Je bezpečný, intuitívny a nenáročný. Používajte bežný softvér v Ubuntu bez toho, aby ste platili čo i len cent za licencie, ktoré nepotrebujete. Vďaka vzdialenej správe môžu vaši IT zamestnanci spraviť oveľa viac.
Pre vývojárov
Ubuntu poskytuje najväčší výber vývojárskych nástrojov a umožňuje rýchlu prácu s cloudom. Profesionálna podpora je dostupná priamo od spoločnosti Canonical a položenie otázky obrovskej vývojárskej komunite je vždy jednoduché.
POHĽADY Z PROSTREDIA UBUNTU





PODPORA TISÍCOK APLIKÁCIÍ 
Zdroj: Canonical Ubuntu
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | Mini PC |
| Operačný systém: | Ubuntu SK |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery (VxHxŠ): | 37 x 112 x 117 mm |
Procesor
| Výrobca: | Intel |
| Modelová rada: | Core i3 |
| Model: | 1220P |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Frekvencia: | 3.3 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 12 MB |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel® UHD Graphics |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 3200 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 500 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 2x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | predný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| TV tuner: | Nie |
| USB 3.0 predný panel: | 2 |
| USB 3.0 zadný panel: | 1 |
| USB 2.0 zadný panel: | 1 |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Ostatné
| Ďalšie parametre: | 2 x Thunderbolt™ 4 (5V/3A, 40Gbps) |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit