Lenovo L27i-40 - 27" Monitor
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (17,32 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (29,54 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (42,78 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (10,19 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo L27i-40
Kľúčové vlastnosti:
-Monitor s otočným kĺbom pre nastavenie ideálnej polohy
-27" IPS displej s Full HD rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 100 Hz
-Pomer strán 16 : 9 a maximálny jas až 300 nitov
-Pripojenie cez 2× HDMI 1.4 alebo VGA
-Podpora VESA 100 × 100 na zavesenie monitora na stenu
-Certifikácia TÜV Eye Comfort a Low Blue Light
-Technológia AMD Freesync eliminujúca trhanie obrazu
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 27" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | FreeSync |
| Odozva: | 4 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178 °/178 ° |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Typický kontrast: | 1300 : 1 |
| Svietivosť: | 300 cd/m² |
| Naklopenie: | +22°/-5° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 2x, VGA 1x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Sivá |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 20 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 4.3 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 474 x 612 x 182 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
Napájací kábel HDMI kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit