TP-Link M7300 - Mobilný Wi-Fi Router
Popis produktu TP-Link M7300
TP-Link TL-M7300 4G LTE prenosný modem AP, Simcard slot, MicroSD, LTE/HSPA+/GSM, batéria
Pokročilý mobilný Wi-Fi router, podpora 4G pripojenie s rýchlosťou sťahovania / pridania 150/50 Mb / s, Wi-Fi štandardy b / g / n pripojenie až 11 zariadení súčasne, 2000 mAh batéria s výdržou až 10 hodín prevádzky, Wi-Fi hotspot s rýchlosťami 300 Mb / s, slot pre Micro SD kartu (až 32 GB), ovládanie pomocou aplikácie tpMiFi.
M7300 podporuje najnovšiu generáciu 4G LTE sietí, poskytujúce praktickú prenosnú Wi-Fi, ktorá dosahuje rýchlosť prenosu dát až 150 Mb / s. Teraz si môžete užiť HD videa bez sekania, rýchle sťahovanie zložiek a stabilné videohovory bez ohľadu na to, kam vás život zavedie.
Parametre produktu
Popis výrobku
| Popis: | Mobilný Wi-Fi router |
| Rozmery (ŠxHxV): | 102,6 x 63 x 16 mm |
| Štandard siete: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Produktový segment: | Router |
| Rýchlosť prenosu: | 2.4GHz [Mb/s]: 300 |
| Anténa: | interná, 2x |
| Pamäť: | Slot na MicroSD kartu |
| Prevádzková frekvencia: | 2,4 GHz, 3,5 GHz |
| Porty: | USB |
| Tlačidlá: | tlačidlo napájania |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit