TP-Link Deco X20(2-pack) - Router, AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
Popis produktu TP-Link Deco X20(2-pack)
-Rýchlejšie pripojenie: Wi-Fi 6 s rýchlosťou až 1 800 Mb/s - 1 201 Mb/s v pásme 5 GHz a 574 Mb/s v pásme 2,4 GHz.
-Pripojte viac zariadení: Technológia OFDMA a MU-MIMO štvornásobne zvyšuje kapacitu a umožňuje súčasný prenos k viacerým zariadeniam.
-Bezproblémové pokrytie: Dosiahnite hladké pokrytie v celej domácnosti so silnejším signálom Wi-Fi generovaným sieťou Wi-Fi 6.
-Veľmi nízka latencia: Extrémne nízka latencia umožňuje reaktívnejšie hranie hier a videochatov.
-Jednotná sieť: Viac jednotiek tvorí komplexnú domácu sieť, ktorá vás automaticky pripojí k najlepšej dostupnej jednotke
-Absolútna bezpečnosť: Šifrovanie WPA3 a TP-Link HomeCareTM s funkciami rodičovskej kontroly, antivírusu a prioritizácie aktivít (QoS) pre vašu bezpečnejšiu online prevádzku.
-Nastavenie je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým: Aplikácia Deco vás prevedie nastavením krok za krokom.
Parametre produktu
WAN pripojenie
| Ethernet WAN: | Áno |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
Vlastnosti bezdrôtovej siete
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 1201 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 574 Mbit/s |
| Modulácia: | 1024-QAM |
Siete
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
Mobilné siete
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
Možnosti pripojenia
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| USB vstup: | Nie |
| Slot pre pamäťovú kartu ( y ): | Nie |
| DC-in konektor: | Áno |
Funkcie manažmentu
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
Bezpečnosť
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-PSK,WPA2-PSK,WPA3 |
| Firewall: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Prístup pre hostí: | Áno |
| Zabezpečenie Firewallom: | SPI |
Protokol
| DHCP klient: | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
Dizajn
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Farba: | Biela |
| Kontrolka: | Áno |
Obsah balenia
| Dodávané káble: | AC, LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
Anténa
| Typ antény: | Vnútorný |
| Počet antén: | 4 |
| Vysielací výkon: | FCC: <30 dBm, CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
Vlastnosti
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 1000 MHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Certifikácia: | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
Sila
| Typ zdroja: | AC |
Prevádzkové prostredie
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
Hmotnosť a rozmery
| Hĺbka: | 110 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Výška: | 114 mm |
Údaje o balení
| Typ balenia: | Box |
| Počet priložených produktov: | 2 kusov |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit