Strend Pro 234402 - Mlynček na hrozno, nerez, 7 lit, s plastovými zubami
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Strend Pro 234402
Mlynček na hrozno Strend Pro je spoľahlivý pomocník pre každého domáceho vinára, ktorý si chce vychutnať radosť z vlastnej výroby vína. Zariadenie je určené na drvenie hrozna pred lisovaním, čím výrazne uľahčuje a urýchľuje celý proces spracovania úrody.
Mlynček sa vyznačuje robustnou konštrukciou z nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorej odolá náročným podmienkam pri spracovaní väčšieho množstva hrozna. Priestranný kôš s objemom 7 litrov a charakteristickým pyramídovým tvarom umožňuje pohodlné a rýchle plnenie. Drevená výstuha v hornej časti koša zabezpečuje dodatočnú pevnosť a stabilitu. Ručná kľuka s ergonomickou rukoväťou zaručuje pohodlné ovládanie aj pri dlhodobom používaní.
Objem koša: 7 litrov
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Typ zubov: plastové (šetrné k semienkam)
Ručné ovládanie s ergonomickou kľukou
Stabilný rám s nožičkami pre bezpečné umiestnenie
Ľahká demontáž pre jednoduché čistenie
Parametre produktu
Parametre
| Popis: | Mlynček na hrozno, nerez, 7 lit, s plastovými zubami |
| Rezací systém: | Ozubený valec |
Nový automatický kávovar Eletta Explore od spoločnosti De'Longhi ponúka viac ako 50 nápojov.
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.





Splátková kalkulačka Homecredit