Sencor SLE 43Q870TCSB - 4K QLED TV
Pr. č.: 220581
PN: 35059724
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku - Približné dodanie 04.06.2026
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 04.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (29,54 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (44,82 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (59,07 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (31,57 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Typ podsvietenia: DLED • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 43"/108 cm • Obnovovacia frekvencia: 60 Hz • Zdokonalenie obrazu: HDR 10, HLG (Hybrid Log Gamma), Quantum Dot Color
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Sencor SLE 43Q870TCSB
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 43" |
| Uhlopriečka: | 108 cm |
| Typ podsvietenia: | DLED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Zdokonalenie obrazu: | HDR 10, HLG (Hybrid Log Gamma), Quantum Dot Color |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 60 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Štvorjadrový |
| Typ operačného systému: | WebOS |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 4 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby digital plus, Ekvalizér |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: | HBO Max, Disney+, Netflix, Prime Video, YouTube, Spotify, Deezer |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 3x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 53 kW/h |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 622 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 560 mm |
| Rozmery šírka: | 957 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 91 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 240 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 8.5 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 200 x 200 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit