Samsung WW80T554DAT/S7 + DV90T5240AT/S7 - Set pracka + susicka 40/60
- Samsung DV90T5240AT/S7 - Sušička
- Samsung WW80T554DAT/S7 - Automatická práčka
- Samsung SKK-UDW - Spojovací diel s výsuvom
Samsung DV90T5240AT/S7 - Sušička
Popis produktu Samsung DV90T5240AT/S7
AI - umelá inteligencia uľahčí ovládanie a sušenie
3 senzory pre dokonalé sušenie
Filter 2v1 - ľahké čistenie pre dlhodobý výkon
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Kapacita sušenia: | 9 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 63 dB |
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+++ |
| Spotreba energie: | 194 kWh |
Programy sušenia
| Počet programov sušenia: | 14 |
| Úprava prádla: | Na prežehlenie |
| Kontrolný systém: | Elektronický |
| Ochladenie prádla na koniec programu: | áno |
| ECO program: | nie |
| Auto program: | nie |
| Program na sušenie uterákov: | áno |
| Program na sušenie džínsov: | nie |
| Program sušenia - jemné/hodváb: | áno |
| Program sušenia - syntetické: | áno |
| Program sušenia bavlny: | áno |
| Program sušenia odevov: | nie |
| Program sušenia parou: | nie |
| Program sušenia pre blúzky/košele: | áno |
| Proogram sušenia pre deky: | nie |
| Program sušenia pre mikrovlákna: | nie |
| Program sušenia pre vankúše: | nie |
| Program sušenia spodnej bielizne: | nie |
| Program sušenia šport: | nie |
| Program sušenia topánok: | nie |
| Program sušenia vlny: | áno |
| Program sušenia zmiešaného prádla: | áno |
| Rýchly program sušenia: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Samsung WW80T554DAT/S7 - Automatická práčka
Popis produktu Samsung WW80T554DAT/S7
Spredu plnená smart práčka Samsung WW80T554DAT/S7 disponuje maximálnou kapacitou bubna pre pranie 8 kg bielizne. Maximálna rýchlosť odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti motoru 72 dB. Inteligentnú práčku môžete ovládať na diaľku pomocou mobilného zariadenia a tiež diagnostikovať problémy.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Čistá hmotnosť: | 67 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | B |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 55 kWh |
| Spotreba vody: | 48 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 72 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Rýchly program: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Plákanie: | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Detská bielizeň: | nie |
| Šport: | nie |
Funkcie
| Fuzzy logic: | nie |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
| Technológia Eco Bubble: | Áno |
Samsung SKK-UDW - Spojovací diel s výsuvom
Popis produktu Samsung SKK-UDW
Parametre produktu
Parametre
| Prevedenie: | Farba - biela |
| Ďaľšie parametre: |
(Š x V x H) 605 × 75 × 565 mm Čistá hmotnosť 5,5 kg |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit