Samsung WW60J3283LW - Automatická práčka
Popis produktu Samsung WW60J3283LW
Diamantový bubon
Jedinečný dizajn s „jemnými záhybmi“ diamantového bubna s priehlbinami v tvare diamantu je výnimočne šetrný k vášmu oblečeniu. Malé dierky na odtok vody takisto pomáhajú chrániť látku tým, že neumožňujú jej zaseknutie v otvoroch.
Ušetrite čas pri menších dávkach
Program Rýchle pranie je skvelým riešením pre váš nabitý program – vyperie mierne znečistené oblečenie rýchlo a efektívne, takže si môžete užiť viac času pre seba.
Chráňte svoju práčku pred výkyvmi napätia
Funkcia Volt Control chráni pred prúdovými nárazmi a poklesmi napätia, čím predlžuje životnosť práčky. Stabilizuje výkyvy napätia v rozsahu ±25% a po výpadku napájania práčku automaticky znova spustí.
Nastavte čas ukončenia pracieho cyklu
Funkcia Delay End umožňuje nastaviť čas ukončenia pracieho cyklu. Dá sa upraviť a odložiť až o 19 hodín, aby vlhká bielizeň nezostávala v práčke príliš dlho.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 40 cm |
| Čistá hmotnosť: | 54 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A++ |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 0.78 kWh |
| Spotreba vody: | 33.18 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 6 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 61 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | áno |
| Parné pranie : | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: |
Rifle Športové oblečenie |
| Detská bielizeň: | nie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | nie |
| Nastaviteľné otáčky: | nie |
| Technológia Eco Bubble: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit