Samsung S24C350HS - 24" Monitor
Pr. č.: 54816
PN: LS24C350HSEN
Popis produktu Samsung S24C350HS
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | TN |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Lesklý |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 170° / 160° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 mil. |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 1x, D-SUB (VGA) 1x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| Spotreba pri prevádzke: | 24 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.3 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 3.45 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 436,5 x 567,8 x 230 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 343 x 567,8 x 100 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
VGA kábel Inštalačný disk CD (príručka) a príručka pre rýchle nastavenie ako súčasť balenia |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit