Samsung RZ70H32HEFEO - Mraznička
Pr. č.: 253986
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Prevedenie: Skriňová • Čistý objem : 323litrov • Rozmery - výška: 185.8 cm • Farba: Čierna • Hlučnosť: 36 dB • Energetická trieda: E • Spotreba: 263 kWh • Ovládanie termostatu: Elektronicky • Zmrazovacia kapacita : 14.8 kg/24h • No frost systém: áno
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Samsung RZ70H32HEFEO
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Skriňová |
| Čistý objem : | 323litrov |
| Rozmery - výška: | 185.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Hmotnosť: | 75.5 kg |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery - hĺbka: | 69.4 cm |
| Hlučnosť: | 36 dB |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Elektronicky |
| Počet termostatov: | 1 |
| Zmrazovacia kapacita : | 14.8 kg/24h |
| Rýchlomrazenie: | áno |
Funkcie
| No frost systém: | áno |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | nie |
| FrostProtect: | nie |
Vybavenie
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 4 |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
| Priestor na ľadové kocky: | áno |
| Typ políc : | Sklenené |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Počet políc: | 3 |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 263 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit