Samsung QE83S90F - OLED 4K TV
Pr. č.: 233566
PN: QE83S90FAEXXH
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 1 predajni už 01.06., 02.06. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 02.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (148,70 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (199,63 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (254,63 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (76,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (144,63 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 83"/209 cm • Obnovovacia frekvencia: 144 Hz • Zdokonalenie obrazu: Adaptive Picture, Contrast Enhancer, HDR 10, HDR 10+, HDR 10+ Adaptive, HLG (Hybrid Log Gamma), AI Motion Enhancer Pro, 4K AI Upscaling Pro
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
5
Popis produktu Samsung QE83S90F
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 83" |
| Uhlopriečka: | 209 cm |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Zdokonalenie obrazu: | Adaptive Picture, Contrast Enhancer, HDR 10, HDR 10+, HDR 10+ Adaptive, HLG (Hybrid Log Gamma), AI Motion Enhancer Pro, 4K AI Upscaling Pro |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 144 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.1 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Bluetooth Audio, Dolby Atmos®, Surround sound, Q-Symphony, Zvuk sledujúci pohyb Lite (OTS Lite), Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| Celkový výkon reproduktorov: | 40 W |
Funkcie
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | F |
| Ročná spotreba: | 150 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1133.7 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 1062.8 mm |
| Rozmery šírka: | 1851 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 44.9 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 359 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 39.4 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 37.6 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 300 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit