Samsung QE75Q7F - QLED 4K TV
Pr. č.: 233660
PN: QE75Q7FAAUXXH
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 2 predajniach už 01.06., 02.06. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 02.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (64,17 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (89,63 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (115,09 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (27,50 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (50,93 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 75"/189 cm • Obnovovacia frekvencia: 60 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K Upscaler, Contrast Enhancer, HDR 10+, Motion Xcelerator , Quantum HDR, Supreme UHD Dimming
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
6
Popis produktu Samsung QE75Q7F
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 75" |
| Uhlopriečka: | 189 cm |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Zdokonalenie obrazu: | 4K Upscaler, Contrast Enhancer, HDR 10+, Motion Xcelerator , Quantum HDR, Supreme UHD Dimming |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 60 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Štvorjadrový |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 1 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Q-Symphony, Zvuk sledujúci pohyb Lite (OTS Lite), Adaptive Sound |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Áno |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 3x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 1x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 135 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1006.3 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 962.4 mm |
| Rozmery šírka: | 1677.5 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 61.1 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 325 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 25.8 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 25.3 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit