Samsung QE65Q80T poškodený kus - QLED 4K TV
Popis produktu Samsung QE65Q80T poškodený kus
Poškodená krabica a podstavec televízora.Na podstavci sú škrabance po celej ľavej strane z boku.Originál fólie na obrazovke aj na príslušenstve.Nepoužitý výrobok.Poškodenie nemá vplyv na funkčnosť výrobku.
Elegantný Smart QLED televízor Samsung QE65Q80TATXXH prináša dokonalý obraz plný jemných detailov a realistických farieb ukrytý v ultratenkom rámiku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Obrazovka s 65“ uhlopriečkou (163 cm) ponúka špičkovú kvalitu s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160). Špecifikom je technológia 4K AI Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), funkcia Adaptívneho obrazu (monitoruje svetelné podmienky a upraví jas), priame zadné podsvietenie (automaticky upravuje kontrast) či Quantum Dot (100% farebný objem). Perfektný zvuk zaobstará technológia Zvuku sledujúceho pohyb OTS (prispôsobí sa premietaným scénam) či funkcia Automatického zosilnenia hlasu AVA (zosilňuje dialógy pri nadmernom okolitom hluku) v kombinácii so vstavanými hornými a spodnými reproduktormi. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient Mode+ ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – buď splynie so svojím okolím alebo doplní interiér interaktívnym pozadím či obľúbenými fotografiami.
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 65" |
| Uhlopriečka: | 163 cm |
| Typ podsvietenia: | Direct Full Array |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 3800 |
| Zdokonalenie obrazu: | Ambient Mode, HDR 10 / HLG, Q HDR 1500, Quantum Processor 4K, Supreme UHD Dimming, Wide Viewing Angle |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz |
| Philips Ambilight: | nie |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | QLED |
| Farba: | carbon silver |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVBT-2, DVB-C |
| Počet TV tunerov: | 2 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.2 |
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby digital plus, Zvuk sledujúci pohyb (OTS), Q-Symphony |
| Celkový výkon reproduktorov: | 60 W |
Funkcie
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Scart: | nie |
| HDMI vstup: | 4x |
| VGA (počítačový) vstup: | nie |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 3x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | B |
| Ročná spotreba: | 295 kW/h |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 905.7 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 829.8 mm |
| Rozmery šírka: | 1446.5 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 53.9 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 289.1 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 27.8 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 24.1 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 300 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit