Samsung QE55Q60R vystavený kus - QLED TV
Pr. č.: 138587
Popis produktu Samsung QE55Q60R vystavený kus
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 139 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 3000 |
| Zdokonalenie obrazu: | 4K AI Upscaling, Ambient Mode, Auto Motion Plus, Contrast Enhancer, Digital Clean View, HDR 10 / HLG, Mega Contrast, Quantum Dot Color, Quantum HDR, Quantum Processor 4K, Supreme UHD Dimming |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-T2CS2 x 2 |
| Počet TV tunerov: | 2 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Bluetooth Audio, Dolby digital plus, Multiroom Link |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | A |
| Priemerná spotreba: | 111 W |
| Ročná spotreba: | 170 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 790.9 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 713.5 mm |
| Rozmery šírka: | 1237.2 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 58.7 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 263.9 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 18.9 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 18.6 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 200 x 200 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie, Sieťový napájací kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit