Samsung QE55LS03A vystavený kus - QLED 4K Frame TV
Pr. č.: 171156
PN: QE55LS03AAUXXH
Popis produktu Samsung QE55LS03A vystavený kus
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 138 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 3400 |
| Zdokonalenie obrazu: | HDR 10, HDR 10+, HLG (Hybrid Log Gamma), Quantum HDR, Quantum Processor 4K, UHD Dimming |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 50Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 4.0 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Bluetooth Audio, Dolby digital plus, Zvuk sledujúci pohyb (OTS), Q-Symphony, Adaptive Sound+, Active Voice Amplifier (AVA) |
| Celkový výkon reproduktorov: | 40 W |
Funkcie
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Scart: | nie |
| HDMI vstup: | 4x |
| VGA (počítačový) vstup: | nie |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 103 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 743.4 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 708.8 mm |
| Rozmery šírka: | 1237.9 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 24.9 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 227.8 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 17 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 16.6 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 200 x 200 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
| 3D okuliare: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit