Motorola Moto E6s červený - Mobilný telefón
Pr. č.: 156290
PN: PAJE0027PL
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Motorola Moto E6s červený
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | Android™ 9 Pie |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, GSM 900/1800 |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 155.6 mm |
| Rozmery - šírka: | 73.06 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.6 mm |
| Hmotnosť: | 149.7 g |
| Farba: | Ružová |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, snímač odtlačku prsta |
| Typ SIM karty: | micro SIM |
| Procesor: | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Nie |
Displej
| Typ dipleja: | IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.1" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1560 × 720 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | Dual 13 M + 2 MP Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 5,0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 1920 × 1080 Full HD |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.2 |
| Podpora USB: | Nie |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3000 mAh |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, užívateľská príručka, nástroj na vkladanie SIM |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit