Magnat Monitor Supreme 2500 black (pár) - Stĺpové reproduktory
Pr. č.: 93230
Popis produktu Magnat Monitor Supreme 2500 black (pár)
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Stĺpové |
| Konektory: | Skrutkovacie |
| Materiál tela: | Drevo |
| Rozmery - výška: | 1050 mm |
| Rozmery - šírka: | 187 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 328 mm |
| Farba tela reproduktora: | Čierna |
| Farba predného krytu: | Čierna |
| Počet reproduktorov v balení: | Dva |
Zvuková charakteristika
| Typ reproduktora: | Trojpásmový |
| Basreflexný otvor: | áno |
| RMS výkon: | 180 Watt na kanál |
| Impedancia od: | 4 Ω |
| Citlivosť: | 92 dB |
| Frekvenčný rozsah od: | 20 Hz |
| Frekvenčný rozsah do: | 38 kHz |
| Impedancia do: | 8 Ω |
| Maximálny výkon: | 360 Watt na kanál |
| Deliaca frekvencia (crossover): | 300 Hz |
Všeobecné parametre
| Ostatné: |
MAGNAT Monitor Supreme 2500 je nástupca veľmi úspešného modelu 2000, ktorý prináša zvuk prevzatý z najvyššej série MAGNAT Quantum 800. Čo umožnilo navrhnúť reproduktory, ktoré sú charakteristické svojou zvukovou neutralitou a bezprostrednosťou. 1 x 200 mm hĺbkový reproduktor 1 x 110 mm stredový reproduktor 1 x 25 mm výškový reproduktor |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit