Magnat HECO Victa 201 E Expresso - Regálové reproduktory
Pr. č.: 45034
Popis produktu Magnat HECO Victa 201 E Expresso
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Regálové |
| Konektory: | Skrutkovacie |
| Materiál tela: | Drevo |
| Materiál predného krytu: | Látka |
| Rozmery - výška: | 265 mm |
| Rozmery - šírka: | 165 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 230 mm |
| Hmotnosť: | 3.2 kg / kus |
| Farba tela reproduktora: | Hnedá |
| Farba predného krytu: | Čierna |
| Počet reproduktorov v balení: | Dva |
Zvuková charakteristika
| Typ reproduktora: | Dvojpásmový |
| Basreflexný otvor: | nie |
| RMS výkon: | 100 Watt na kanál |
| Impedancia od: | 4 Ω |
| Citlivosť: | 89 dB |
| Frekvenčný rozsah od: | 36 Hz |
| Frekvenčný rozsah do: | 38 kHz |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit