Logitech G413 Mechanical Gaming Keyboard - SILVER - US INT'L - INTNL - Hráčska klávesnica
Popis produktu Logitech G413 Mechanical Gaming Keyboard - SILVER - US INT'L - INTNL
Dokonalé spojenie jednoduchosti a funkčnosti
Klávesnica G413 bola premyslene navrhnutá a skonštruovaná na účely poskytovania vysokej výkonnosti s vyváženou sadou funkcií. Vrchný kryt z odľahčenej, vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny 5052 je usadený do útlej základne pripomínajúcej dýku. Pod ňou sa nachádza systém usporiadania káblov myši a náhlavnej súpravy, výškovo nastaviteľné nôžky s pogumovanými stabilizátormi pre stabilitu počas intenzívneho hrania.
Zdokonalená mechanika
Skonštruovaná pre vysoký výkon
Mechanické spínače Romer-G™ boli účelovo vyvinuté pre profesionálnu výkonnosť, citlivosť a odolnosť. Krátka aktivačná dráha 1,5 mm prináša zrýchlenie o 25% oproti bežným mechanickým spínačom konkurencie. Dokonalá kombinácia rýchlosti, presnosti a tichej výkonnosti – spínače Romer-G sú tichým zabijakom mechanických spínačov herných klávesníc.
Zoznámte sa s príbehom spínačov Romer-G
Precízne podsvietenie kláves. Výkon vo dne aj v noci.
Spínače Romer-G boli tiež účelovo vyvinuté pre precízne a jasné podsvietenie skrze kryty kláves. Klávesy tak budú vždy viditeľné a zároveň nerozptylujúce, najmä pri herných akciách trvajúcich neskoro do noci (tých najlepších).
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ pripojenia: | Drôtové |
| Spôsob pripojenia: | USB |
| Zameranie: | Hráčska klávesnica |
| Hmotnosť: | 1105 g |
| Farba: | Strieborná/Čierna |
| Rozmery (ŠxHxV): | 445 x 34 x 132 mm |
| Klávesnica pre TV: | nie |
Pripojenie
| Maximálny dosah: | 1.8 m |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
Prevedenie
| Podsvietenie tlačidiel: | áno |
| Farba podsvietenia: | Biela |
Klávesy a ovládacie prvky
| Rozloženie kláves: | americké |
Rozširujúce funkcie
| USB hub: | 1x |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit