Logitech G305 K/DA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse - Herná wireless myš
Popis produktu Logitech G305 K/DA LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
Bezdrôtová technológia LIGHTSPEED pre všetkých
G305 je bezdrôtová herná myš LIGHTSPEED navrhnutá pre vysokú výkonnosť vďaka najnovším technologickým inováciám v rozumnej cenovej hladine.
Senzor HERO
HERO je nový revolučný optický senzor vyvinutý spoločnosťou Logitech G, ktorý poskytuje špičkovú výkonnosť a je až 10-krát energeticky úspornejší (v porovnaní s predchádzajúcou generáciou). Senzor HERO sa vyznačuje výnimočne presnou a konzistentnou výkonnosťou s nulovým vyhladzovaním, zrýchľovaním či filtrovaním v rozmedzí od 200 do 12 000 DPI. Myš G305 umožňuje do integrovanej pamäte uložiť až 5 profilov, s 5 úrovňami DPI pre každý z nich.
Bezdrôtová technológia LIGHTSPEED
Prostredníctvom komplexných technológií a vývoja skonštruovala divízia Logitech G spoľahlivé bezdrôtové riešenie, ktoré rieši základné problémy s oneskorením, stabilitou a pripojením. Výsledkom je LIGHTSPEED, špičkové bezdrôtové riešenie, ktoré umožňuje dosahovať rovnakú výkonnosť ako káblové riešenie.
Batérie s mimoriadne dlhou životnosťou
Senzor HERO a bezdrôtová technológia LIGHTSPEED sa vyznačujú extrémnou úspornosťou, vďaka ktorej budete môcť hrať celé mesiace. Umožňuje myš používať až 250 hodín do úplného vybitia s jedinou batériou AA. Túto dobu môžete predĺžiť až na 9 mesiacov obvyklého používania v úspornom režime, ktorý je možné aktivovať pomocou Logitech Gaming Software.
Ultranízka hmotnosť
Bezdrôtová herná myš od Logitech G nemusí byť nutne ťažká. Naopak, myš G305 sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou – iba 99 gramov, čo je dosiahnuté vďaka odľahčenému mechanickému prevedeniu a ultranízkej energetickej náročnosti.
6 programovateľných tlačidiel
Predpokladaná životnosť primárnych spínačov myši G305, ľavého aj pravého, je 10 miliónov kliknutí. Myš G305 je navyše vybavená prostredným tlačidlom, tlačidlom DPI a dvoma bočnými tlačidlami, ktoré si pomocou Logitech Gaming Software (LGS) môžete naprogramovať podľa svojich potrieb.
Mechanický zdvih tlačidiel
Mechanická technológia zdvihu samostatných tlačidiel skvalitňuje odozvu ľavého a pravého hlavného tlačidla myši a pomáha znížiť silu potrebnú na kliknutie. Výsledkom je rýchla a spoľahlivá aktivácia tlačidiel, na ktorú sa môžete spoľahnúť aj pri tých najintenzívnejších herných akciách.
Hrajte kdekoľvek
Odolné, odľahčené prevedenie spoločne s malými rozmermi a priestorom pre integrovaný nanoprijímač USB robí z myši G305 ideálneho spoločníka pre cestovanie.
Parametre produktu
Myš
| Účel: | Hranie |
| Rozhranie zariadenia: | Bezdrôtové RF + Bluetooth |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu: | 12000 DPI |
| Snímacia frekvencia myši: | 400 palec za sekundu |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Funkcie tlačidiel: | Späť, Prepínanie DPI, Vpred |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Zrýchlenie (max): | 40 G |
| Odozva: | 1 ms |
| Rýchlosť snímania: | 1000 Hz |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení): | 10 |
Dizajn
| Formát: | Pravoruké |
| Farba: | Čierna, Modrá, Biela |
| Povrchové sfarbenie: | Obrázok |
| Materiál nohy: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Osvetlenie: | Áno |
| Farba podsvietenia: | Modrá, Zelená, Červená |
Ergonómia
| On/off vypínač: | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Životnosť klzných plôšok: | 250 km |
Sila
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | AA |
| Typ batérie: | Alkalický |
| Kapacita batérie: | 2000 mAh |
| Životnosť batérie (max.): | 250 h |
Systémové požiadavky
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Ostatné podporované operačné systémy: | Chróm |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 62,1 mm |
| Hĺbka: | 116,6 mm |
| Výška: | 38,2 mm |
| Hmotnosť: | 99 g |
Obsah balenia
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Typ prijímača: | Nano prijímač |
| Vrátane batérií: | Áno |
Údaje o balení
| Množstvo: | 1 |
| Šírka balenia: | 46 mm |
| Hĺbka balenia: | 102 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 194,8 g |
| Výška balenia: | 155 mm |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
Logistické dáta
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 165 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 195 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 118 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 911,5 g |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit