Logitech G305 Gaming Mouse black - Herná wireless myš
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Logitech G305. Formát: Pravoruké. Technológia detekcie pohybu: Optický, Rozhranie zariadenia: RF Wireless, Rozlíšenie pohybu: 12000 DPI, Obnovovacia frekvencia: 400 fps, Odozva: 1 ms, Typ tlačidiel: Stlačené tlačidlá, Počet tlačidiel: 6, Typ závitu: Koleso, Zrýchlenie (max): 40 G. Napájací zdroj: Batérie. Farba: Čierna
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Logitech G305 Gaming Mouse black
Súdobý dizajn
G305 je bezdrôtová herná myš Lightspeed navrhnutá pre vysokú výkonnosť vďaka najnovším technologickým inováciám v rozumnej cenovej hladine.

Parametre produktu
Pripojenie
| Typ pripojenia: | Bezdrôtové |
| Typ bezdrôtového signálu: | Wireless |
| Pripojenie k PC: | USB |
Systémové požiadavky
| Systémové požiadavky: |
Windows 7 alebo novší macOS 10.11 alebo novší Chrome OSTM port USB Prístup k internetu pre Logitech Gaming Software (voliteľný) |
Optické vlastnosti
| Typ snímania pohybu: | Optický |
| Citlivosť: | 200 - 12 000 DPI dpi |
| Maximálne zrýchlenie: | 40 g |
Tlačidlá a ovládacie prvky
| Počet tlačidiel: | 6 |
Prevedenie
| Použitie: | Hráčska myš |
| Materiál povrchu: | plast |
| Rozmery - výška: | 38.2 mm |
| Rozmery - šírka: | 62.15 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 116.6 mm |
| Hmotnosť: | 99 g |
| Farba: | čierna |
| Ergonomické tvarovanie: | áno |
Napájanie
| Napájanie: | 1 x AA |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Bezdrôtová frekvencia odozvy: 1000 Hz (1 ms) Bezdrôtová technológia: Lightspeed Mikroprocesor: 32-bitový ARM |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit