Liebherr UK 1414 - Jednodverová chladnička zabudovateľná
Popis produktu Liebherr UK 1414
4-hviezdičkový mraziaci box
V 4-hviezdičkovom mraziacom boxe sa dajú zamraziť a dlhodobo skladovať čerstvé potraviny. Teploty od -18 °C a nižšie zaručujú držanie zásob, ktoré je šetrné voči vitamínom a minerálom.
Priehľadné priečinky na zeleninu
Priehľadné priečinky na zeleninu ponúkajú veľa miesta pre prehľadné uloženie ovocia a zeleniny. Okrem toho sa ľahko čistia.
Vymeniteľný doraz dverí
Zariadenia sú v závode vybavené s pravým dorazom dverí. S možnosťou výmeny dorazu dverí sa dá zariadenie na svojom mieste vždy optimálne používať.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 92litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 13litrov |
| Rozmery – šírka: | 497 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 569 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 40-100 |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 105litrov |
| Rozmery – výška: | 818 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | Nie |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 3 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 172 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 8 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit